SKU: 64110-3-V036 Order Swatch
Adding to cart… The item has been added
Knox 84" Modern Farmhouse Sofa, Olive Green
Recommended For You
Product Image
Knox 36" Modern Farmhouse Arm Chair, Olive Green
Shop
Specifications
Main Fabric Performance Velvet
Color Olive Green
Legs Material Rubberwood
Weight(lbs) 115
Product Dimensions 84" W X 34" D X 35.5" H
Package Dimensions 85"L X 35"W X 24"H
Package Weight 130 lbs
Seat Dimensions 76" W X 22" D X 20" H
Leg Dimensions 7.5" H